powered by Agones.gr - opap

Σάββατο 21 Σεπτεμβρίου 2013

2η ήττα για των Πυθαγόρα με 3-0 μέσα στα Α' Πορόϊα.

Την ήττα με 3-0 γνώρισε ο Πυθαγόρας στα πλαίσια της 2ης αγωνιστικής

Η ομάδα μας που ήταν πολύ καλύτερη σε σχέση με την 1η αγωνιστική αδικείται από το τελικό αποτέλεσμα και από την διαιτησία του κυρίου Ευθημιάδη.

Η γηπεδούχη που στο σύνολο του 1ου ημιχρόνου  είχαν την κατοχή της μπάλας δεν μπόρεσαν να τελειώσουν το ματς, όταν προηγήθηκαν στο 25' με τον Καπράνοφ, και έδωσαν το δικαίωμα στους παίκτες μας ελπίζουν για κάποιο θετικό αποτέλεσμα.

Στο δεύτερο ημίχρονο η ομάδα μας προσπάθησε να αντιδράση και σε  μια δυο περιπτώσεις λίγο έλειψε να ισοφαρίση.

Τελικά όλα κρίθηκαν στο 70' όπου ο Γρατζάκης σημάδεψε το οριζόντιο δοκάρι και στην κόντρα έγινε το 2-0 με το γκολ του Ζέλιου.

Το τελικό 3-0 έγινε και πάλι με των Καμπράνοφ στο 75΄.

Σύνθεση της ομάδας μας: Πεχλιβανίδης, Βαλσαμάκης, Παντελίδης, Σκρόντας, Παυλίδης, Αγγελίδης Π, Δαουλτζής Δ, Γουργούτης, Γρατζάκης, Καρπουζάκης  Β, Ζαμπούνης Στ του Γ.